Aktualności

Tunele hodowlane dla owiec

11-08-2017
Tunele hodowlane to konstrukcje do chowu zwierząt, w tym owiec. To o wiele tańsze rozwiązanie niż budynki murowane, a ich mobilność to znaczny profit.
czytaj więcej

Pielęgnacja ziemi w tunelu foliowym cz. 3 - nawożenie

03-08-2017
Naturalne nawozy organiczne składają się w większości z odchodów zwierzęcych lub ptasiego guana. To ekologiczna metoda wzbogacania gleby o składniki odżywcze
czytaj więcej

Namioty magazynowe – kompleksowa ochrona

01-08-2017
Namioty magazynowe to niedrogie rozwiązania, które cieszą się popularnością zarówno wśród klientów indywidualnym, jak i firm. Te przenośne konstrukcje ze stali mogą być z powodzeniem używane całorocznie oraz sezonowo.
czytaj więcej

Uprawa boczniaków pod osłonami w tunelu foliowym

26-07-2017
Oprócz pieczarek równie popularną hodowlą w tunelach foliowych jest uprawa boczniaków. Poradnik z cyklu upraw pod osłonami objaśnia jak zacząć uprawę
czytaj więcej

Hydroponika w uprawach pod osłonami

14-07-2017
Uprawy hydroponiczne w tunelach foliowych i szklarniach to rozwijająca się coraz prężniej nowoczesna technologia agrotechniczna oraz produkcyjna.
czytaj więcej

Tunel foliowy czy szklarnia?

30-06-2017
Tunele foliowe i szklarnie mają to samo zadanie – chronią uprawy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz zapewniają sprzyjające warunki do rozwoju warzyw, owoców i kwiatów. Którą osłonę warto wybrać dla własnego ogrodu?
czytaj więcej
1  2  3  4