Aktualności

Namioty magazynowe – kompleksowa ochrona

01-08-2017

Namioty magazynowe to niedrogie rozwiązania, które cieszą się popularnością zarówno wśród klientów indywidualnym, jak i firm. Te przenośne konstrukcje ze stali mogą być z powodzeniem używane całorocznie oraz sezonowo, a szeroka oferta pozwala na wybór rozmiaru przenośnego magazynu adekwatnego do aktualnych potrzeb i magazynowanych przedmiotów. Magazynować w nich można wszystkie przedmioty i urządzenia, które tego wymagają, np. drewno opałowe, rowery, kosiarki, maszyny i narzędzia, a zimą i późną jesienią – meble ogrodowe, łódki czy kajaki.

 

Mobilny namiot ze stali

 

Przenośne namioty magazynowe zaprojektowane zostały przez polskiego producenta, firmę Krosagro, w ten sposób, aby optymalnie wykorzystać przestrzeń magazynową. Podstawę konstrukcji stanowią ocynkowane ogniowo rurki stalowe. Ocynk ogniowy to skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne, dzięki któremu namiot będzie służył przez szereg lat. Plandeki o gramaturze 440 g/m2, dostępne w kolorze zielonym i szarym, są trudnopalne, wodoodporne i doskonale chronią magazynowane przedmioty przed promieniowaniem UV.

 

Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni magazynowej, namiot to świetny wybór. Ponosząc niewielkie koszty, można uzyskać sporą przestrzeń magazynową w dowolnym miejscu. Prosty montaż i demontaż namiotu i przenośna konstrukcja powoduje, że namiot będzie gotowy do użycia o wiele szybciej niż budynek murowany albo osłona wykonana z blachy, a w każdym momencie można będzie go przenieść w inne miejsce.

Aby dowiedzieć się więcej o namiotach magazynowych Krosagro, skontaktuj się z nami!