Aktualności

Przenośny namiot do ogrodu, działkę lub domu

05-06-2018
Przenośny namiot plandekowy
Wielofunkcyjny...

Konstrukcje z rur i profili Krosagro to nie tylko komercyjne wielkogabarytowe struktury. To również małe, przenośne i wielofunkcyjne namioty, które idealnie sprawdzą się w jako magazyn, stoisko handlowe, hodowlane lub garaż.  Każdy rodzaj struktury wykonany jest z wysokiej jakosc stali, elementy ocynkowane ogniowo a stelaże zaprojektowano modułowo. Produkty z całą pewnością spełnią potrzeby, nawet najbardziej wymagających klientów.

 

 

 

Jaki kupić mobilny namiot garażowy?

 

Decydując się na strukturę do magazynowania, warto zapoznać się z jej specyfiką. Choć samym wyglądem może przyciągać, nie to jest istotne w ocenie takiego obiektu. Cechą pierwszorzędną będzie praktyczność takiej konstrukcji. Dobrze też zapoznać się z opisem technicznym, który powinien uwzględniać grubość i średnice rur, rodzaj naniesionej warstwy chroniącej przed rdzą, grubość, wytrzymałość osłony i czas gwarancji. Dopiero porównując kilka podobnych struktur mamy pewność że wybierzemy tą najlepsza. Tak aby spełniała wymagania kupującego a także dało się ją eksploatować przez lata.


Profity z modułowych struktur  

 

Mobilne systemy z rur i profili to obszerne, wygodne oraz wielofunkcyjne obiekty która da się zaadaptować do różnych celów. Tunel foliowy może stać się halą łukową, a namiot garażowy cieplarnią. Klienci kupując jedną z konstrukcji Krosagro, z czasem decydują się na  inną jako uzupełnienie dla swojego hobby. Dzięki modułowym rozwiązaniom istnieje możliwość wydłużania struktury o kolejne segmenty, zyskując w ten sposób dodatkową przestrzeń. Osłoną dla takich obiektów w standardzie jest folia lub plandeka, jednak na specjalne życzenia klienta może to być inny typ okrycia.

 

Zazwyczaj tego rodzaju konstrukcje nie wymagają pozwoleń na budowę, a jedynie zgłoszenia że taki obiekt będzie w tym a tym miejscu. Nie wiążą się z wydatkami na zakup materiałów budowlanych, gdyż dostarczony w paczce przenośny namiot jest gotowy od rozłożeniu od razu po jego otrzymaniu. Brak pozwoleń, papierkowej roboty, materiałów to oszczędność czasu i pieniędzy. W niższej cenie od obiektu stałego otrzymujemy lekką a zarazem solidną strukturę, łatwą w montażu oraz demontażu zdatną do wielokrotnego użycia.  

 

Rodzaje i funkcjonalność mobilnych namiotów Krosagro

 

  • namiot magazynowy

 

Przestronne z możliwością rozbudowy namioty magazynowe, to wygodne w używaniu i trwałe konstrukcje idealne do przechowywania akcesoriów, maszyn i narzędzi. Solidna wodoodporna a także trudnopalna powłoka, zabezpiecza przedmioty przed zjawiskami atmosferycznymi a sama dzięki impregnatem zabezpieczona jej przed zniszczeniem od promieni słonecznych.  Przenośny magazyn znajdzie swoje zastosowanie jako schowek ogrodowy, komórka, miejsce do składowania drewna, mebli ogrodowych, jako osłona dla maszyn ogrodniczych (kosiarki, wertykulator, kosy itp:).

 

 

  • namiot garażowy

 

Ocynkowana ogniowo stelaż namiotu garażowego, stabilizuje się do ziemi śledziami lub opcjonalnie za pomocą niewielkich bloków betonowych.  Odpowiednio przymocowany namiot wytrzyma nawet silne podmuchy wiatru. Struktura zabezpiecza pojazdy przed deszczem, śniegiem, gradem oraz promieniami słonecznymi. Taka ochrona pozwala na uniknięcie uszkodzeń i usterek które zwykle pojawiają się w sytuacji pozostawiania auta na zewnątrz. Modułowa konstrukcja pozwala na dopasowanie wymiarów namiotu do każdego rodzaju pojazdu i maszyny.    

 

 

  • namioty hodowlane

 

Zwykle używa się je jako wsparcie do hodowli zwierząt, pod taką strukturą umieszcza się pokarm, wodę  a także stawia po to aby rzucałą cień. W przypadku stadnin służy również jako niewielki schowek, miejsce wypoczynku dla wierzchowca a także jeźdźca w upalny i słoneczny dzień.

 

Wymiary i parametry mobilnych namiotów