Aktualności

Targi Zieleń to Życie i Spoga+Gafa 2017

12-09-2017

Targi branżowe to doskonała okazja na wielopłaszczyznową prezentację produktów i nowości rynkowych. Dla odwiedzających to także wyśmienita szansa na pozyskanie informacji, porównanie ofert, ocenę i poznanie produktów, które znajdują się w kręgu ich zainteresowań. Stoiska wystawiennicze to również miejsce dyskusji, spotkań z kontrahentami i potencjalnymi partnerami biznesowymi, wysłuchania i podzielenia się opiniami.

 

Jubileuszowa edycja targów Zieleń to życie

Tradycyjnie nie mogło nas zabraknąć na jubileuszowej 25. edycji targów „Zieleń to Życie”. Tegoroczne targi, których hasłem przewodnim była myśl „Odetchnij zielenią” zorganizowano w EXPO XXI w Warszawie. Na tej międzynarodowej wystawie zaprezentowało się 300 wystawców pochodzących z 12 krajów. Wśród firm zagranicznych najliczniej reprezentowano Holandię, Belgię, Czechy i Francję, ale nie zabrakło też przedstawicieli z Kolumbii czy Ekwadoru. Na 25. edycji wystawy „Zieleń to życie” zjawiło się blisko 17 000 odwiedzających z 40 krajów, z czego około 10% stanowili goście zagraniczni.

Uczestnicy targów mogli podziwiać hale pełne roślin, akcesoriów dekoracyjnych, wyposażenia ogrodów oraz zobaczyć liczne pomysły na zagospodarowanie ogrodu, a także uczestniczyć w warsztatach i prelekcjach ogrodniczych.

 

   

 

 

SPOGA+GAFA – największe targi ogrodnicze na świecie

Na międzynarodowych targach ogrodniczych SPOGA+GAFA na naszym stoisku zaprezentowaliśmy przed szerszą publiką kilka naszych namiotów oraz tunel foliowym. Odbywające się w Kolonii targi poprawiły w tym roku swój rekord, jeśli chodzi o liczbę wystawców (2 131 wystawców z 59 krajów). Miało to wpływ na to, że w halach wystawowych stawiło się około 39 000 odwiedzających z 113 krajów.