Hale namiotowe

Hale namiotowe i przemysłowe, tunele ogrodnicze oraz magazynowe

mobilne konstrukcje stalowe
Producent...

Marka Krosagro to nie tylko tunele ogrodnicze, ale i mobilne konstrukcje ze stali ocynkowanej. W pełni rozumiemy wymagania oraz potrzeby przemysłu, dlatego tworzymy nowoczesne budowle mobilne w taki sposób, aby wewnątrz hali panowały optymalne warunki do pracy, magazynowania lub hodowli. Cały proces wytwarzania produktu jest przeprowadzany wewnątrz firmy przez wykwalifikowaną kadrę oraz nowoczesne maszyny. Umożliwia to kontrolę jakości każdego elementu z osobna i wszystkich razem, by odpowiednie gałęzie przemysłu otrzymały solidne, trwałe oraz w pełni funkcjonalne obiekty. Warsztaty, magazyny, centra logistyczne, hale hodowle, narzędziownie, obiekty eventowe to zaledwie niektóre z zastosowań producenta namiotów Krosagro.


 

 

Nowoczesne hale przemysłowe


20 lat na rynku pozwoliło firmie zrozumieć potrzeby Klientów z branży przemysłowej. Zakład produkcyjny, magazyny oraz własne systemy dystrybucji sprawiają, że w racjonalny sposób jesteśmy w stanie zaprojektować, wyprodukować oraz w pełni zgłębić potrzeby nowoczesnych konstrukcji mobilnych. Bez względu na to, czy to będzie park maszyn, hala magazynowa, namiot targowy czy inny obiekt, każda budowla będzie w pełni funkcjonalna i zupełnie praktyczna w codziennej pracy.

 

Przeznaczenie hal przemysłowych

 

Przemysł potrzebuje miejsca nie tylko na materiały, ale i zasoby ludzkie. Tylko wtedy, gdy przestrzeń jest świadomie zagospodarowana, można prowadzić skuteczną produkcję. Każdy etap fabryczny, od samego początku aż do finalizacji, wymaga przestrzeni do przechowywania i dystrybuowania materiałów. Konstrukcje mobilne ze stali ocynkowanej Krosagro stworzone są z myślą o zagospodarowaniu każdego skrawka obiektu. Sprawdzone rozwiązania stosowane w naszych namiotach, halach i tunelach umożliwiają systematyczną oraz płynną pracę.

 

Koszt wykonania hali przemysłowej

 

Począwszy od projektu, przez wytworzenie, a na konstrukcji hali kończąc, Klienci Krosagro mają gwarancję niezmienności ceny. Od samego początku rozmów, po wysłuchaniu oczekiwań oraz wymogów kompetentne biuro obsługi klienta klarownie i przejrzyście prowadzi sprawę zamówienia, a Klient od samego początku ma wgląd w postęp prac. Sprawia to, że zamówiona hala spełni oczekiwania i będzie idealnie dopasowana do danego przemysłu. Kolejną niewątpliwą zaletą wartą podkreślenia jest to, że każdy element konstrukcji zostanie wytworzony w halach produkcyjnych, które są własnością firmy. Będąc producentem takich obiektów, w pełni rozumiemy każdy finansowy aspekt przedsiębiorczości. 

Szczegółową wycenę sporządzamy po zapoznaniu się z potrzebami Klienta – zapraszamy więc do kontaktu z nami.

 

Produkcja i proces konstrukcji namiotu przemysłowego Krosagro

 

Proces budowlany tymczasowych lub mobilnych konstrukcji stalowych jest maksymalnie uproszony, gdyż staramy się, aby już po przyjęciu zamówienia od Klienta, zlecenie przebiegało sprawnie. Marka Krosagro wprowadziła 5-etapowy proces, który wielokrotnie sprawdził się i został doceniony przez Klientów.

 

  • Etap 1 – Linia produkcji.

 

Marka Krosagro wytwarza komponenty do stałego asortymentu konstrukcji stalowych, są to lekkie obiekty mobilne do zastosowania w ogrodnictwie, magazynowaniu, przechowywaniu samochodów, motocykli, maszyn, narzędzi itp. itd. Takie budynki tymczasowe tworzone są z myślą o konsumentach chcących prowadzić uprawy przydomowe lub działkowe, zabezpieczyć samochód przed blaknięciem lub wykonują zlecenia w terenie. Konstrukcje te cechują niewielkie wymiary, mobilność oraz prosta konstrukcja. Oprócz małych obiektów będących w stałej ofercie zarówno dla hurtowników jak i klientów indywidualnych, wytwarzane są w pełni profesjonalne hale do zastosowania w przemyśle. Niezależnie od wymagań Klienta, wszystko zostaje wytworzone przez nas, dzięki temu mamy pewność, że każdy element – od najdrobniejszych rur aż po główny stelaż – posiada doskonałą jakość.

 

  • Etap 2 – Wymagania, potrzeby i wytyczne Klienta.

 

Po zapoznaniu się z wymaganiami Klienta wobec nowej hali, doradcy marki Krosagro dopasowują odpowiednie rozwiązania. Pierwsza rozmowa ma zdefiniować potrzeby i znaleźć optymalne rozwiązania dla przedstawionych wytycznych. Im dokładniejsze rozpoznanie, tym szybsza i bardziej płynna stanie się realizacja projektu.

 

  • Etap 3 – Planowanie.

 

Istotny etap na drodze do budowy hali przemysłowej, to w jego trakcie biuro obsługi klienta przekazuje informacje do wykwalifikowanych i doświadczonych projektantów i konstruktorów. Przystępują oni do opracowania prototypu, a następnie projektu – niezbędnej część składowej konstrukcji stalowej. Korzystnie przygotowany rysunek posłuży jako dokument wymagany do uzyskania pozwolenia na budowę.

 

  • Etap 4 – Montaż konstrukcji stalowej.

 

Klient ma w tym przypadku dwie opcje. Jedna z nich to dostarczenie przez firmę wszystkich materiałów do budowy hali wraz z instrukcją oraz opieką moderatora projektu, druga natomiast dotyczy najęcia pracowników Krosagro. Pierwsze rozwiązanie znacznie ogranicza koszt powstania takiej hali. Na każdym etapie konstrukcji doświadczony doradca tłumaczy oraz opisuje proces krok po kroku. Stały kontakt e-mailowy oraz telefoniczny i przejrzyste procedury były już wielokrotnie stosowanie, więc to rozwiązanie już sprawdzone oraz docenione. Ze względu na to, że hale Krosagro trafiają w wiele zakątków Polski, Europy, a nawet świata, zaangażowanie ekipy oznacza najęcie pracowników, którzy pokonują czasami setki kilometrów, aby wykonać montaż. Takie wytyczne trzeba składać już na samym początku zamówienia, jednak należy zdawać sobie sprawę, że koszty zostają zawsze dodane do ceny zamówienia.  W obu przypadkach realizacja projektu przebiega sprawnie, szybko i bez zakłóceń. Na przestrzeni lat dzięki spostrzeżeniom pracowników oraz Klientów zostały opracowane procedury składania zamówionych u Krosagro mobilnych konstrukcji stalowych.

 

  • Etap 5 – Hala gotowa do użytku.

 

W chwili oddania gotowej hali przemysłowej Klientowi jesteśmy dumni z wykonanej roboty. Obiekt, który oddajemy, jest w pełni przygotowany do rozpoczęcia prac wewnątrz. Na samym końcu obiekt podlega wnikliwej analizie, która jest inspekcją nowo wykończonej hali. Klient otrzymuje dokumentację techniczną całego projektu drogą elektroniczną.

 

Bez względu na gałąź przemysłu, tunele przemysłowe Krosagro spełnią zapotrzebowanie każdego przedsiębiorcy. Cechy konstrukcyjne hal pozwalają na ich wszechstronne zastosowanie i użytkowanie  jako obiekty tymczasowe lub całoroczne. Stabilna oraz solidna konstrukcja, sprawdzone rozwiązania, a także gwarancja długiej eksploatacji hali sprawiają, że produkty marki Krosagro zyskują na popularności, a Klienci znajdują dla nich nowe zastosowania.   Zapytaj o cenę!