Namioty garażowe

 

Ofertę KROSAGRO tworzą również mobilne namioty przydatne do krótkotrwałego i stałego przechowywania samochodów, motocykli, rowerów mebli ogrodowych, materiałów budowlanych oraz innych przedmiotów i pojazdów. Konstrukcja namiotów wykonana jest z rur stalowych ocynkowanych ogniowo. Całość pokryta jest wytrzymałą ognioodporną i nieprzemakalną plandeką odporną także na działanie promieni UV PVC lub PE.

 

Nasze namioty garażowe wyróżnia: 

 

  • łatwy montaż
  • mobilność i elastyczność wykorzystania
  • wytrzymałość
  • a także przystępna cena w porównaniu do tradycyjnych garaży murowanych i drewnianych

 

Proponujemy klientom szeroką gamę gotowych namiotów przeznaczonych dla odbiorców indywidualnych, jak również firm, producentów detalicznych i hurtowych. Wszystkie namioty wyposażone są w drzwi zapewniające łatwy dostęp do środka.

Nowoczesna technologia oraz wykorzystanie wysokiej jakości materiałów sprawiają, że nasze produkty są solidne i odporne na trudne warunki pogodowe. Silny wiatr, obfite opady deszczu czy śniegu dla konstrukcji KROSAGRO nie stanowią zagrożenia.

Do wyboru mały namiot na samochód oraz duże namioty magazynowe, które pomieszczą maszyny rolnicze i budowlane oraz sprzęt i materiały zajmujące wiele miejsca.  Konstrukcje o niestandardowych rozmiarach dostępne są na indywidualne  zamówienie.

 

Zapytaj o cenę!

 


WYMIARY

NAMIOTÓW GARAŻOWYCH

szerokość (m) wysokość (m) długość
(m)
rozstaw pomiędzy pałąkami (m) wymiary drzwi
(m)
3,00 2,50 4,50 1,50  
3,00 2,50 6,00 1,50  
3,50 2,50 4,50 1,50  
3,50 2,50 6,00 1,50  
4,00 2,50 4,50 1,50  
4,00 2,50 6,00 1,50  

 

Namiot czy garaż

Namiot garażowy
Sprzedaż namiotów...

Kupując samochód, mamy nadzieje, że będzie jak najdłużej w jak najlepszym stanie. Bagatelizowanie garażowania, pozostawianie maszyny na zewnątrz i narażenie jej na ciągły kontakt z warunkami atmosferycznymi prowadzi do pojawienia się usterek, przegrzania, blaknięcia oraz wielu innych czynników skracających żywotność lub obniżających wartość pojazdu.

 

Samo wprowadzenie czterech kółek do budynku nie rozwiązuje problemu garażowania, oprócz osłony istotne jest jeszcze kilka innych kwestii. Bez względu na panującą na zewnątrz pogodę  czy porę roku ważne jest, aby wewnątrz powietrze było w ciągłym ruchu. Zbyt szczelnie zamknięta konstrukcja zachowuje ciepło i wilgotność,  a to dwa czynniki prowadzące do pojawienia się procesów korozyjnych. Odpryskujący lakier, odpadająca farba oraz pojawiająca się gdzieniegdzie rdza to widoczne skutki nieodpowiedniego przechowywania pojazdu. Oczywiście można je zatuszować, jednak lakierowanie nie należy do tanich usług.

 

Cyrkulacja powietrza wyrównuje temperaturę, ciepło magazynowane w środku jest usuwane przez napływ świeżego, a to zaś uniemożliwia zbieranie się wilgoci oraz przegrzewanie pojazdu. Przechowywanie auta pod osłoną ma również inną zaletę – komfort. Słońce oraz wysokie temperatury rozgrzewają auto, a zaduch jest nie do zniesienia. Wchodzenie do „sauny” nie jest dla nikogo przyjemne, a oczekiwanie aż samochód się przewietrzy trwa stanowczo zbyt długo.

Garażowanie wydłuża sprawność pojazdu, a co się z tym wiąże, umożliwia jego dłuższą eksploatację. Promienie słoneczne prowadzą do blaknięcia lakieru oraz matowienia, natomiast dach garażu tworzy cień, stanowiąc bezpieczną barierę chroniąca auto. Dla każdego kierowcy ważna jest wygoda, a kto raz przeżył skrobanie szyb zimą, wie, jak bywa to męczące i czasochłonne. Problem znika, kiedy auto przechowuje się pod zadaszeniem zamiast „pod chmurką”.

 

Jeśli chodzi o sposób przechowywania, właściciel auta może postawić stały budynek, wynająć lub pozostawić mobilny namiot garażowy. Ostatnie rozwiązanie jest bardziej oszczędne niż pozostałe z wymienionych. Namiot jest łatwy i szybki w montażu, nie potrzebuje pozwolenia na zabudowę oraz da się go przenieść w dowolne miejsce. Natomiast blaszane lub murowane garaże to obiekty stałe, więc aby zacząć budowę takiej konstrukcji, należy zdobyć pozwolenia, przygotować grunt, nająć majstrów, zakupić materiały i czekać. To wszystko generuje koszty, zaś  mobilny namiot jest gotowy do zabudowy zaraz po jego otrzymaniu.

Stelaż takiej konstrukcji wykonany jest ze stali ocynkowanej ogniowo, to zaś sprawia, że każdy element – od największego do najmniejszego – jest odporny na korodowanie. Modułowy projekt znacznie ułatwia postawienie takiego obiektu. Wsporniki, łuki, wzmocnienia stworzone są w taki sposób, aby zachodziły na siebie. Szczelnie zazębiające się elementy łączą się w stabilną i odporną konstrukcję, która  bez problemu wytrzymuje nagłe oraz intensywne podmuchy wiatru. Dodatkowo namiot garażowy da się łatwo przenieść bez zbędnego składania. Dwie osoby w zupełności wystarczą do wykonania takiej czynności. Natomiast uproszczony do maksimum montaż i demontaż pozwala na zabranie go ze sobą w inny miejsce, gdzie równie będzie pełnił swoją funkcję.

Marka Krosagro to międzyinnymi producent mobilnych namiotów garażowych.  W swojej ofercie posiada wielowymiarowe konstrukcje stalowe do garażowania aut, motocykli, kamperów, ciężarówek, maszyn rolniczych oraz wielu innych pojazdów. Oprócz standardowych wymiarów dla pojazdów osobowych, firma przyjmuje zlecenia na wykonanie obiektów wedle wytycznych klienta. Produkty Krosagro znajdują nabywców w największych sieciach handlowych,  u prywatnych klientów, firm logistycznych i zyskały uznanie na krajowym oraz międzynarodowym rynku.