O Krosagro

Producent nowoczesnych tuneli foliowych

KROSAGRO to jeden z największych producentów tuneli ogrodowych i ogrodniczych oraz szklarni przydomowych. Od niedawna w ofecie pojawiły się namioty garażowe, hale magazynowe i przemysłowe, tunele hodowlane i eventowe.  Wysokiej jakości cieplarnie ogrodowe stosowane są do przedłużenia okresu uprawy różnego rodzaju roślin, owoców, warzyw i kwiatów. Wykonujemy namioty foliowe do uprawy warzyw o standardowych rozmiarach, a także na indywidualne zamówienie klienta. Ich konstrukcja wykonywana jest ze stalowych rur i profili ocynkowanych ogniowo, całość pokrywana jest wytrzymałą folią UV-2 i UV-5, na specjalne zamówienie produkujemy także namioty szklarniowe pokryte folią UV-10. Wszystkie folie zapewniają skuteczną ochronę upraw przed działaniem promieniowania UV i innych czynników atmosferycznych.

Poza szklarniami ogrodowymi foliowymi oferujemy namioty garażowe, hale namiotowe, centra ogrodnicze, stoły do upraw oraz rynny. Szeroka gama gotowych produktów przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak również firm, producentów, odbiorców detalicznych i hurtowych.

Naszą misją jest dostarczenie klientowi niezawodnych szklarni foliowych – dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań. Stale pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, aby tworzone produkty dostosowane były do współczesnych oczekiwań rynku. Wysoki standard i wdrażanie innowacji to atuty KROSAGRO, którymi zdobywamy zaufanie klientów, także poza granicami kraju.

Mobilne konstrukcje stalowe Marki Krosagro znajdą zastosowanie w kazdym przemyśle.

  

Tunele foliowe - Produkty KROSAGRO

 

Pozwalają maksymalnie przedłużyć okres wegetacyjny upraw i uzyskać satysfakcjonujące efekty w możliwie najkrótszym czasie. Tunele foliowe dostosowane są do specyficznych warunków klimatycznych, dostępności wody oraz innych czynników naturalnych. Jako producent tuneli ogrodowych współpracujemy z klientami od momentu opracowania koncepcji i określenia możliwości wdrożenia danego projektu, aż po jego finalizację. Na każdym etapie realizacji, a także po jej zakończeniu, udzielamy fachowych porad w kwestii utrzymania tunelu, jak również optymalizacji upraw.

 

Sprawdzone rozwiązania

 

Trwałość i najwyższą jakość naszych produktów gwarantuje wykorzystanie rur oraz profili stalowych wytwarzanych przez STAL IMPEX Sp. z o. o. – renomowanego producenta wyrobów stalowych oraz ogrodzeń i bram KROSFENCING. Elementy konstrukcyjne tuneli foliowych, ogrodowych, ogrodniczych, a także szklarni KROSAGRO wykonane są z rur stalowych i profili zamkniętych ocynkowanych ogniowo. Oznacza to, że warstwa cynku pokrywa rury nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz. Zapewnia to dłuższą odporność na korozję.

 

Stabilna konstrukcja

 

Klientom dostarczamy tunele ogrodowe spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa. Nowoczesna technologia oraz wykorzystanie wysokiej jakości materiałów sprawiają, że tunele ogrodowe są odporne na trudne warunki pogodowe. Silny wiatr, obfite opady deszczu czy śniegu dla konstrukcji KROSAGRO nie stanowią zagrożenia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.