Tunele foliowe

Tunel ogrodniczy jest idealny do upraw warzyw i owoców
Uprawy pod osłoną...

Jednym z profili naszej działalności jest produkcja tuneli profesjonalnych i hobbystycznych do przedłużenia okresu wegetacyjnego oraz uzyskania jak najlepszych efektów uprawy warzyw (pomidorów, ogórków, papryki, sałaty, rzodkiewki, zieleniny), owoców (truskawek, daktyli, fig, arbuzów, melonów, borówek, winogron, porzeczki, agrestu, malin, czereśni, cytrusów), kwiatów i sadzonek, a także hodowli ryb pod osłonami.

 

Namioty ogrodnicze

 

Nasze namioty mają solidną stalową konstrukcję, powleczoną ocynkiem ogniowym. Dzięki odporności na działanie czynników atmosferycznych nie wymagają dekonstrukcji na zimę. Zastosowanie profesjonalnej folii UV-2 i UV-5 doskonale chroni rośliny przed zmianami temperatury, wiatrem i opadami, zapewniając im odpowiedni mikroklimat, co pozwala maksymalnie przedłużyć okres wegetacyjny. Niskie tunele foliowe umożliwiają rozpoczęcie upraw już wczesną wiosną i kontynuowanie ich do późnej jesieni. Ich głównymi zaletami są: łatwy montaż, możliwość przemieszczanie oraz niskie ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo foliaki jednowegetacyjne, a także wielowegetacyjne z system wietrzenia bocznego, który odpowiada za kontrolę temperatury w namiocie.  Małe, niskie  tunele sprawdzą się do upraw przydomowych. Wiele osób na swojej działce ma namiot foliowy na pomidory. Tunele profesjonalne wyposażone są w poliwęglan i siatkę przeciw owadom oraz siatkę cieniującą.


Staramy się dostarczać klientom niezawodne produkty, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Realizujemy zamówienia na niestandardowe duże i małe tunele foliowe.


Zapraszamy do pobrania katalogów KROSAGRO dostępnych tutaj.

Przykładowe realizacje