Sezonowy tunel foliowy - profesjonalny

Profesjonalny tunel sezonowy

Sezonowy tunel foliowy - profesjonalny
Sezonowy tunel...

Sezonowy tunel foliowy to profesjona konstrukcja ogrodnicza przeznaczona do osłony upraw polowych. Dzięki foliowej powłoce wewnątrz cieplarni powstają sprzyjające warunki do wegetacji. Przekłada się to na znacznie szybsze dojrzewanie roślin, optymalne barwienie owoców oraz wydłuża czas możliwy na uprawę warzyw oraz owoców. Producent szklarni foliowych Krosagro udostępnia w stałej ofercie namioty sezonowe zaprojektowane z myślą o plantatorach i hodowcach zwierząt.
 

Producenci oraz rolnicy sezonowe tunele foliowy wykorzystują do upraw malin, truskawek, borówek amerykańskich, poziomek, ziół, pomidorów, papryki, kalafiora i wielu innych. Ta sama konstrukcja może być wykorzystywana również do hodowli trzody oraz drobiu. Wystarczy zmienić pokrycie, aby przekształcić tunel w obiekt do prowadzenia chowu kur, owiec, świń, kaczek, czy też jako schronienie dla koni.

 

 

Stelaż tunelu sezonowego

Stelaż struktury dostępny jest w trzech wariantach z rur i profili: czarnych, ocynkowanych i ocynkowanych ogniowo. Elementy wykonane są z wysokojakościowych surowców i zaprojektowane z myślą o sporych obciążeniach. Klient ma również możliwość dostosowania wymiarów konstrukcji do swoich indywidualnych potrzeb dzięki rozwiązaniom modułowym.

Modułowa konstrukcja

Segmentowa zabudowa obiektu umożliwia wydłużanie go bez ograniczeń. Dodatkowo zwieńczenia namiotu zostało stworzone z myślą o tym, aby móc go przekształcić w wielonawową strukturę. Dla inwestora to sprzyjające rozwiązanie pozwalające na rozbudowanie tunelu ogrodniczego w dowolnym momencie, nawet kilka sezonów później. Wraz z rozwijającym się biznesem, który zaczyna przynosić dochody, zamiast ponosić dodatkowe koszty, kupując, można powiększyć ten, którym się już dysponuje.

Osłona na tunel

Dla rolników oraz producentów roślin w oferujemy folię w zakresie od UV-2 do UV-10. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Klient zastosował bardziej profesjonalną osłonę, która o wiele lepiej będzie dopasowana do wymogów uprawy.

Cena tunelu sezonowego

Osoby zainteresowane zakupem zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego krosagro@krosagro.com lub do odwiedzenia sklepu z tunelami foliowymi Krostrade, który jest głównym dealerem produktów Krosagro. Jeśli w dalszym ciągu nie ma na stanie danego produkty, który spełniałby wymogi konsumenta, całkiem prawdopodobne, że Krosagro jest wstanie przygotować go pod indywidualne zamówienie.

 

 

 

Zapytaj o cenę!

 

 


Wymiary konstrukcji sezonowych tuneli foliowych